Київ
вул. Дніпровська набережна, 25Як проїхати?

Графік роботи:Пн.–пт. з 9 до 16 / Сб. за попереднім записом / Нд. - вих.

Анжела Рафаелівна Андріасян

Лікар УЗД
Лікар УЗД Анжела Рафаелівна Андріасян
«Лікар має бути привітним, тактовним та емпатичним. Ми розуміємо і шукаємо спільну мову із кожним нашим пацієнтом!»
ЗАПИСАТИСЯ

Анжела Рафаелівна Андріасян розпочала свій шлях у сфері медицини у 2005 році.

У своїй роботі вона найбільше цінує можливість допомогти пацієнтам у вирішенні їх проблем, а також постійний особистісний та професійний розвиток.

Пріоритетом для Анжели Рафаелівни є створення атмосфери комфорту та довіри в роботі з пацієнтами. Також у своїй діяльності вона надає перевагу ультразвуковій діагностиці, яка дозволяє навіть при мінімальному променевому навантаженні отримати інформацію про стан органів і систем організму людини.

Анжела Рафаелівна володіє методиками дослідження суглобів, патологій сухожиль, навколосуглобових сумок та м’яких тканин. Також вона багато працює з науковою літературою та бере участь у проведенні майстер-класів «Локальна терапія при захворюваннях суглобів», у рамках яких ознайомлює лікарів-ревматологів, ортопедів та сімейних лікарів з методикою ультразвукового дослідження суглобів

З 2012 року Анжела Рафаелівна розпочала роботу на базі МЦ Клініка сучасної ревматології™. Робота в МЦ Клініка сучасної ревматології™ подобається Анжелі Рафаелівні тим, що клініка оснащена тільки сучасним високоякісним обладнанням, що дає можливість постійного особистісного та професійного розвитку. Примножувати власні профільні знання допомагає робота в колективі професіоналів та контакт з колегами-ревматологами, які завжди нададуть слушну пораду.

Також Анжела Рафаелівна не тільки успішний медичний працівник, а ще й мама сина та донечки, які, беручи приклад з мами, також мріють стати лікарями.

Вважає, що хороший лікар повинен бути:

ввічливим, вихованим, завжди прагнути до самовдосконалення.

Хобі:

джазова музика, активний відпочинок, відвідування екскурсій.

Освіта:


2005 р.

  • завершила навчання на базі Одеського національного медичного університету (ОНМедУ) за спеціальністю «Лікувальна справа».

Володіє мовами:

українська, російська, англійська.


Наші фахівці
Записатися на прийом

Заповніть форму і адміністратор зв'яжеться з Вами.
Вкажіть бажану дату і час запису, лікаря, необхідні послуги і іншу важливу інформацію:

Попередній запис за телефонами: