Київ
вул. Дніпровська набережна, 25Як проїхати?

Графік роботи:Пн.–пт. з 9 до 16 / Сб. за попереднім записом / Нд. - вих.

Відгуки

Якщо у вас є побажання або зауваження до нашої роботи, будь ласка, надсилайте їх на електронну пошту references@rheumatology.com.ua

Вперше сьогодні відвідала Клініку сучасної ревматології, вибирала ближче до роботи і не пожалкувала. Лікар-ревматолог ТУРЕНОК Юлія Валеріївна - чудовий лікар: приємна у спілкуванні, вміє вислухати та почути головне, уважна до деталей та пацієнта. Атмосфера приємна. На ресепшені дівчата привітні, уважні. Рекомендую клініку та лікаря.
Докладніше
Галина Едуардiвна Котенко
Дуже вдячна лікарю Лапшині Галині Миколаївні, за її професіоналізм, уважність і людяність!Це хороший, досвідчений фахівець у вашій клініці!Я залишилася дуже задоволена консультацією і маніпуляцією!Сьогодні робили укол в суглоб, а це не проста процедура і велика відповідальність відразу декількох фахівців! Проводили укол під контролем УЗД, чого я ніде раніше не бачила (а подібну процедуру роблю не в перший раз).Це робота команди! УЗД-лікар відмінний! Браво! Молодці! Хороші лікарі - це гордість для клініки! Дякую за клініку і підбір фахівців!
Докладніше
Людмила Сергіївна Іванова
Дуже сподобалась консультація Галини Миколаївни, порівняно з лікарями рівня області чи райцентру – космос. Аналізи я здавала в цій клініці перед консультацією, лікар Галина Миколаївна була дуже уважною, призначила УЗД суглобів, яке одразу виконали в клiнiцi, і лікування. Персонал доброзичливий і кваліфікований. Все дуже добре!
Докладніше
Анна Дмитрiвна Косюк
Чудовий лікар - Шебеко Наталія Вікторівна. Прийом розпочався вчасно,лікар була уважна, вислухала, оглянула мене дуже детально, після курсу лікування я відчуваю себе набагато краще. Наталія Вікторівна також пояснила, що захворювання моє необхідно контролювати постійно. В цілому я залишилася дуже задоволена. Рекомендую цього лікаря та клініку.
Докладніше
Іванна Миколаївна Дудар
Хочу залишити відгук, до сих пір під враженням. У клініці чисто, затишно. На ресепшені дають всю необхідну інформацію. Консультувалася і лікувалася у чотирьох співробітників цього центру. Але особливо хочу виділити ГНИЛОРИБОВА АНДРІЯ МИХАЙЛОВИЧА - хочеться сказати "таких лікарів не буває", але ВІН є. З таким відношенням і такою комунікабельністю з клієнтом - дуже і дуже мало таких лікарів. Дуже високий рівень знань - і не тільки в ревматології. І психотерапевт також. Андрій Михайлович кращий лікар, якого я зустрічала і якому дійсно довіряєш! Дякуємо!
Докладніше
Жанна Едуардівна Білоус
Консультувався у професора Гнилорибова. Я, як лікар, який трошки розбирається в темі, був приємно вражений рівнем кваліфікації, самою комунікацією лікаря, ставленням. У мене досить рідкісний діагноз і я багато обійшов лікарів, в тому числі і іменитих професорів, але комбінації такого рівня професіоналізму та людяності я ще не зустрічав, навіть за великі гроші. Однозначно рекомендую Андрія Михайловича.
Докладніше
Сергiй Михайлович Iванков
Дуже вдячна Семену Христофоровичу! Він повернув мене до життя. До консультації з ним я лікувалася 6 років у багатьох фахівців, виставлено величезну кількість діагнозів. Були проблеми з суглобом плеча, потім коліна. Проходила лікування багатьма сильними препаратами, але все без ефекту. Семен Христофорович підібрав іншу базисну терапію і вже рік я відчуваю себе людиною. Дякую за вашу роботу!
Докладніше
Людмила Давидiвна Романенко
Звернулася до завідуючого клінікою, Семену Христофорович, після відвідування декількох лікарів в Одесі, на руках вже було мільйон аналізів, МРТ, рентгени, УЗД. Висновки один кращий за інший. Їхала з чоловіком і 6-місячною дочкою на машині з Одеси до Києва, в надії, що ХОЧ ВІН СКАЖЕ ПРАВИЛЬНИЙ ДІАГНОЗ! І наші надії виправдалися! Так, консультація коштує взагалі не дешево. Але цей лікар - професіонал. Він детально оглянув мене (чого не робили всі попередні лікарі), вивчив аналізи і поставив діагноз! Вочевидь, призначене їм лікування працює! Що можу сказати про клініку:+ Легко знайшли навіть ми, не місцеві.+ Стильно і чисто.+ Доглянутий, вишколений персонал.+ Ціни не з дешевих, але професіонали своєї справи дешево коштувати не можуть. РЕКОМЕНДУЮ!
Докладніше
Ірина Володимирівна Солнцева
Зверталася в клініку виключно для проведення курсу лікувального масажу. Залишилася дуже задоволена. Дівчата на ресепшені привітні і доброзичливі. Особливо хочу відзначити прекрасну і професійну роботу масажиста Станіслава Володимировича Гринчака: у нього просто золоті руки. Рекомендую
Докладніше
Дарина Вiкторiвна Марушок
Мне повезло, что клиника современной ревматологии оказалась напротив нашего офиса. Врачи спасали уже много раз мою подагру! Меня консультировала доктор Туренок Юлия Валерьевна, молодая девушка, но очень толковая. Сейчас редко удается встретить такой профессионализм, квалификацию и главное человечность - все в одном. Очень хочется, чтобы было больше таких специалистов.Так как мои знакомые так же лечились в этой клинике, могу сказать, что доктора осведомлены о всех передовых методиках лечения, знают о новинках среди лекарственных средств с доказанной эффективностью.Также, особенно впечатляет комфорт и высокое качество обслуживания. После консультации на ресепшене мне подсказали где можно сделать назначенные исследования. Рекомендую!
Докладніше
Надежда Петровна Журавльова
Вчора була на прийомі у лікаря Туренок Ю.В. Дуже уважна і приємна молода дівчина. Призначила лікування, вислухала дала пораду як поводитися. У мене вже місяць опухло коліно, не пам'ятаю коли спала останній раз без болю, робила УЗД та МРТ, ортопед сказав, що на його думку все нормально і потрібен ревматолог. Вчора випила кілька таблеток - спала як немовля, думала вранці встану і втечу, але не все так швидко. Поліпшення видно оразу - це дуже радує.Думаю, пройде не багато часу і я знову бігатиму!Сподіваюсь, що і мій відгук допоможе комусь. Рекомендую Туренок Ю.В.
Докладніше
Наталя Козакова
Я хотела бы, чтобы смой отзыв был размещен на странице Вашей клиники.Я хотела бы выразить признательность и сказать огромное спасибо Мелехиной Валерии Александровне.Огромное спасибо от меня и от мужа - Макарова Андрея Владимировича.20 лет у мужа ревматоидный артрит. С каждым годом ему становилось все хуже и хуже.Мы неоднократно обращались к врачам, результат был просто нулевой.Валерия Александровна рекомендовала сдать анализы, на основе полученных анализов назначила правильный курс лечения. Прошло 3 месяца. Через каждые 1.5 месяца мы сдаем анализы и видим положительную динамику в результатах. Более того, муж стал нормально передвигаться.Хотя до прихода на прием к Валерии Александровне он еле передвигался по квартире.Еще раз, огромное спасибо.
Докладніше
Леся Котовская
Я обслуживаюсь в этой клинике уже 9 лет и очень благодарна Семену Христофоровичу и Туренок Ю.В. за внимательное и чуткое отношение
Докладніше
Люба Качур
Уютно, чисто и светло!) У массажиста золотые руки, а наличие такого количества профессуры в одном месте вселяет доверие
Докладніше
Даниил Чистяков
Приехал из Николаева. Все понравилось! Хорошая клиника! Спасибо.
Докладніше
Артем Коровкин