Вхід
Задати питання
  • Київ
вул. Дніпровська набережна, 25Як проїхати?

Графік роботи:Пн.–пт. з 8:30 до 20:00 / Сб. з 9:00 до 15:00 / Нд. - вих.

Київ, вул. Спаська, 5Як проїхати?

Графік роботи:Пн.–пт. з 8:30 до 20:00 / Сб. з 9:00 до 15:00 / Нд. - вих.

Наші телефони

044 599-33-81068 100-74-79093 100-74-79095 288-74-79

Навчальний центр

Діагностика і лікування ревматичних захворювань залишаються актуальними і на сьогоднішній день, так як ревматичними захворюваннями переважно страждають люди молодого працездатного віку. Швидке прогресування ревматичних захворювань, особливо ревматоїдного артриту, системних захворювань сполучної тканини, системних васкулітів, часто призводить до тимчасової непрацездатності та інколи до інвалідизації пацієнта протягом 3-5 років від моменту дебюту захворювання.

Рання діагностика і своєчасно почате адекватне лікування визначає прогноз перебігу захворювання на багато років. Діагностика ревматичних захворювань складна і дорога, вона включає великий обсяг лабораторних досліджень, з проведенням специфічних імунологічних, генетичних тестів, МРТ, КТ, ультразвукові дослідження опорно-рухового апарату, внутрішніх органів, проведення біопсії тканин, необхідних для достовірного встановлення діагнозу.

У терапії ревматичних захворювань, особливо в дебюті захворювання, з метою запобігання його прогресування, використовуються інтенсивні методи лікування, які включають:

  • пульс-терапію великими дозами глюкокортикоїдів,
  • цитостатики,
  • імунобіологічна терапія,
  • локальна терапія суглобового синдрому глюкокортикоїдами
  • та ін.

За останні 15 років в лікуванні остеорартриту ( остеоартрозу), найбільш широко поширеного захворювання суглобів, крім традиційної хондропротекторної терапії, використовується внутрішньосуглобове введення препаратів гіалуронової кислоти, яке дозволяє усунути больовий синдром та інтенсифікувати процес лікування остеоартриту.

Завданнями лікаря ревматолога, сімейного терапевта є раціональний вибір тих чи інших методів обстеження і лікування, що дозволяють отримати максимум інформації для постановки правильного діагнозу і вибрати той чи інший метод лікування.

«Клініка сучасної ревматології» протягом 10 років проводить науково-практичні конференції з актуальних проблем ревматології, інформує лікарів різних спеціальностей про підсумки проведення Європейського Конгресу ревматологів (EULAR — European League Against Rheumatism), конгресу Американської Колегії ревматологів (ACR — American College of Rheumatology) і конгресів, присвячених окремим ревматичних захворювань, з метою розширення знань в області ревматології лікарів різних спеціальностей. Як показали результати проведення конференцій за останні роки, відвідуваність конференцій висока.

Так як відбулося реформування системи охорони здоров’я, в тому числі, післядипломної освіти, ми поставили собі за мету підвищити обізнаність лікарів з приводу ревматичних захворювань, так як має місце дефіцит лікарів ревматологів і більшість пацієнтів з ревматичними захворюваннями спостерігаються у сімейних лікарів. Лікування ревматичних захворювань вимагає чіткого дотримання протоколів діагностики та лікування, вміння адекватно застосовувати глюкокортикоїдну, цитостатичну, імунобіологічну терапію. Саме тому на базі клініки з вересня 2019 року працює навчальний центр.

Ми вже 10 років проводимо науково-практичні конференції, для лікарів ревматологів і лікарів суміжних спеціальностей, 2-3 рази на рік, присвячені актуальним проблемам ревматології. Для сімейних лікарів, на базі навчального центру, пропонується лекторій з діагностики та лікуванню окремих ревматичних захворювань (ревматоїдний артрит, системний червоний вовчак, остеоартрит, системна склеродермія, дерматоміозит та ін.), Майстер-класи з локальної терапії, методики проведення імунобіологічної терапії та ін .

До проведення навчального процесу залучені провідні лікарі-ревматологи Києва та України (проф. Гнилорибов А.М. та ін).

Всіх, хто бажає, ми запрошуємо взяти участь в роботі нашого навчального центру! Участь в більшості наших заходів, переважно, безкоштовна.

Для запису звертайтеся до адміністраторів за номером 044 599-33-81.

Після завершення конференцій, лекцій, майстер-класів видаються сертифікати для надання в атестаційні комісії.