Вхід
Задати питання
  • Київ
вул. Дніпровська набережна, 25Як проїхати?

Графік роботи:Пн.–пт. з 8:30 до 20:00 / Сб. з 9:00 до 15:00 / Нд. - вих.

Київ, вул. Спаська, 5Як проїхати?

Графік роботи:Пн.–пт. з 8:30 до 20:00 / Сб. з 9:00 до 15:00 / Нд. - вих.

Наші телефони

044 339-59-89068 100-74-79093 100-74-79095 288-74-79

Навчальний центр

Приєднуйтесь, щоб нічого не пропустити:

«Клініка сучасної ревматології» протягом 10 років проводить науково-практичні конференції з актуальних проблем ревматології, інформує лікарів різних спеціальностей про підсумки проведення Європейського Конгресу ревматологів (EULAR — European League Against Rheumatism), конгресу Американської Колегії ревматологів (ACR — American College of Rheumatology) і конгресів, присвячених окремим ревматичних захворювань, з метою розширення знань в області ревматології лікарів різних спеціальностей.

Так як відбулося реформування системи охорони здоров’я, в тому числі, післядипломної освіти, ми поставили собі за мету підвищити обізнаність лікарів з приводу ревматичних захворювань, так як має місце дефіцит лікарів ревматологів і більшість пацієнтів з ревматичними захворюваннями спостерігаються у сімейних лікарів. Лікування ревматичних захворювань вимагає чіткого дотримання протоколів діагностики та лікування, вміння адекватно застосовувати глюкокортикоїдну, цитостатичну, імунобіологічну терапію. Саме тому на базі клініки з вересня 2019 року працює навчальний центр під керівництвом д-ра мед. наук, професора Єгудіної Єлизавети Давидівни.

Заняття в навчальному центрі проводяться офлайн та онлайн, це тематичні лекції, розбори клінічних випадків, мастер-класи, відповіді на ваші питання.

До проведення навчального процесу залучені як провідні лікарі-ревматологи так й інші вузькі спеціалісти.

Освітлюються питання з діагностики та лікування ревматичних захворювань, як рідкісних (васкуліти, системні захворювання сполучної тканини), так і більш поширених (запальні та незапальні артрити). Найбільш цікаві заходи проводяться з залученням експертів з суміжних спеціальностей (ортопеди, неврологи, ендокринологи, офтальмологи, дерматологи, гінекологи та інші), враховуючи системність ревматичних захворювань, які перебігають з залученням майже всіх систем органів. Наші заняття відвідують не тільки ревматологи, а і терапевти, сімейні лікарі, ортопеди, неврологи, дерматологи, хірурги, дерматологи, бо ревматологічні захворювання можуть маніфестувати з симптому ураження будь-якого органу, тож обізнаність лікарів в ревматології є важливою.

Всіх, хто бажає, ми запрошуємо взяти участь в роботі нашого навчального центру! Участь в більшості наших заходів, переважно, безкоштовна.