Вхід
Задати питання
  • Київ
вул. Дніпровська набережна, 25Як проїхати?

Графік роботи:Пн.–пт. з 8:30 до 20:00 / Сб. з 9:00 до 15:00 / Нд. - вих.

Київ, вул. Спаська, 5Як проїхати?

Графік роботи:Пн.–пт. з 8:30 до 20:00 / Сб. з 9:00 до 15:00 / Нд. - вих.

Наші телефони

044 339-59-89068 100-74-79093 100-74-79095 288-74-79
Ревматолог — це лікар, який займається діагностикою та лікуванням захворювань, пов'язаних з ураженням кістково-м'язової системи, серця, системними хворобами сполучної тканини та хворобами суглобів. Ревматологія — основна спеціалізація нашого медичного центру. Дізнатись більше »
Телеконсультація — це телемедична процедура, яка представляє собою процес обговорення конкретного клінічного випадку між пацієнтом і лікарем, коли пацієнт не може особисто відвідати лікаря. Телеконсультація може проводитися як з метою надання висококваліфікованої невідкладної так і планової медичної допомоги. Використання телемедицини робить процес лікування для пацієнта менш витратним. Дізнатись більше »
Метод УЗД має ряд переваг таких як простота проведення процедури (безболісно, не вимагає підготовки) і відсутність променевого навантаження (можна проводити багаторазово). Ультразвукове дослідження суглобів вважається одним з кращих способів діагностики при будь-яких захворюваннях, що характеризуються болями в суглобах. Метод абсолютно безпечний і надає всю необхідну інформацію. Дізнатись більше »
Чудова нагода заощадити і отримати більше інформації про свій організм. Економія до 30% в пакетних пропозиціях! Дізнатись більше »
Введення лікарських препаратів проводиться виключно кваліфікованими лікарями-ревматологами, із суворим дотриманням всіх правил безпеки для пацієнта. Як правило, малоінвазивні маніпуляції проводяться під ультразвуковим контролем. Дізнатись більше »
Правильно проведений масаж не тільки здатний зняти напругу м'язів, загальну втому і стрес, але і використовується як один з ефективних методів лікування таких захворювань як остеохондроз і остеоартроз. Масаж благотворно впливає на весь організм в цілому — зміцнюючи його і покращуючи обмін речовин. Дізнатись більше »

*Якщо на послугу діє більше ніж одна знижка, то враховується тільки максимальна.Акційні пропозиції для фізичних осіб не пошируються на юридичні особи.

Записатися на прийом

Заповніть форму і адміністратор зв'яжеться з Вами.
Вкажіть бажану дату і час запису, лікаря, необхідні послуги і іншу важливу інформацію:

Попередній запис за телефонами: