Київ
вул. Дніпровська набережна, 25Як проїхати?

Графік роботи:Пн.–пт. з 9 до 16 / Сб. за попереднім записом / Нд. - вих.

Ревматолог — це лікар, який займається діагностикою та лікуванням захворювань, пов'язаних з ураженням кістково-м'язової системи, серця, системними хворобами сполучної тканини та хворобами суглобів. Ревматологія — основна спеціалізація нашого медичного центру. Дізнатись більше »
Телеконсультація — це телемедична процедура, яка представляє собою процес обговорення конкретного клінічного випадку між пацієнтом і лікарем, коли пацієнт не може особисто відвідати лікаря. Телеконсультація може проводитися як з метою надання висококваліфікованої невідкладної так і планової медичної допомоги. Використання телемедицини робить процес лікування для пацієнта менш витратним. Дізнатись більше »
Метод УЗД має ряд переваг таких як простота проведення процедури (безболісно, не вимагає підготовки) і відсутність променевого навантаження (можна проводити багаторазово). Ультразвукове дослідження суглобів вважається одним з кращих способів діагностики при будь-яких захворюваннях, що характеризуються болями в суглобах. Метод абсолютно безпечний і надає всю необхідну інформацію. Дізнатись більше »
Функціональна діагностика — це комплекс неінвазивних методів, що допомагають оцінити стан та роботу організму пацієнта.Протипоказів до проходження функціональної діагностики немає. Дізнатись більше »
Правильно проведений масаж не тільки здатний зняти напругу м'язів, загальну втому і стрес, але і використовується як один з ефективних методів лікування таких захворювань як остеохондроз і остеоартроз. Масаж благотворно впливає на весь організм в цілому — зміцнюючи його і покращуючи обмін речовин. Дізнатись більше »
Курс реабілітації на базі Клініки сучасної ревматології включає маніпуляції, що допоможуть безмедикаментозно підтримувати еластичність м’язів пацієнтів, полегшити больові відчуття при рухах, запобігти підвищенню скутості суглобів через відсутність достатньої рухової активності. Дізнатись більше »
Дивитись всі послуги розділу
Введення лікарських препаратів проводиться кваліфікованими, спеціально навченими, медичними сестрами під контролем лікаря-ревматолога, із суворим дотриманням всіх правил безпеки для пацієнта. Дізнатись більше »

*Якщо на послугу діє більше ніж одна знижка, то враховується тільки максимальна.Акційні пропозиції для фізичних осіб не пошируються на юридичні особи.

Записатися на прийом

Заповніть форму і адміністратор зв'яжеться з Вами.
Вкажіть бажану дату і час запису, лікаря, необхідні послуги і іншу важливу інформацію:

Попередній запис за телефонами: