Київ
вул. Дніпровська набережна, 25Як проїхати?

Графік роботи:Пн.–пт. з 9 до 16 / Сб. за попереднім записом / Нд. - вих.

Записатися на прийом

Заповніть форму і адміністратор зв'яжеться з Вами.
Вкажіть бажану дату і час запису, лікаря, необхідні послуги і іншу важливу інформацію:

Попередній запис за телефонами:

Київ, вул. Дніпровська набережна, 25

Осокорки

Графік роботи:

Пн.–пт. з 9 до 16 / Сб. за попереднім записом / Нд. - вих.

Під час воєнного стану ми працюємо за попереднім записом!

Клініка сучасної ревматології знаходиться неподалік від метро Осокорки на вулиці Дніпровська набережна, будинок 25, на перетині з вулицею А. Ахматової за будівлею з АТБ. Для орієнтиру наші сусіди ресторан Сarpaccio, кафе Chillout (жовтий навіс), клініка Інто-Сана та Центр ізраїльської стоматології (сині вивіски). Через дорогу від нас знаходиться великий ТРЦ River Mall із зручною парковкою.

Якщо ви їдете через м. Осокорки з міста — краще сідати в останній вагон, якщо в місто — в перший вагон. Від м. Осокорки можна скористатись маршрутним таксі № 535 (м. Бориспільска — м. Вирліца — м. Харьківська — м. Позняки — м. Осокорки — м. Лівобережна) або автобусом № 87 (м. Осокорки — Дніпровська набережна — вул. Ю.Шумського — пр. П. Тичини — вул. А. Бучми — вул. Серафимовича — вул. Березняківська). Їхати 2 зупинки в напрямку Дніпровської набережної (уточнити у водія) до зупинки «Міський дозвільній центр» (відразу за перехрестям). Праворуч буде АТБ.

Якщо ви їдете через м. Лівобережна скористайтесь маршрутним таксі № 535. Їхати до зупинки «River Mall» (35–40 хвилин). Перейти на протилежну сторону та пройти в сторону перехрестя з вул. А. Ахматової. Або маршрутне таксі № 542 (вул. Луначарського — м. Лівобережна — вул. Раскової — пр. Воз’єднання — пл. Ленінградська — Харківське шосе — вул. Тростянецька — вул. А. Ахматової -вул. Драгоманова — вул. Княжий затон — вул. Дніпровська набережна — м. Осокорки). Вийти перед поворотом з вул. Княжий затон на вул. Дніпровська набережна та пройти пішки в сторону ТРЦ River Mall / вул. А. Ахматової.