Київ
вул. Дніпровська набережна, 25Як проїхати?

Графік роботи:Пн.–пт. з 9 до 16 / Сб. за попереднім записом / Нд. - вих.

Історія

Медичний центр «Клініка сучасної ревматології» був заснований у 2003 році канд. мед. наук, лікарем-ревматологом Тер-Вартаньян Семеном Христофоровичем, який до цього більше десяти років очолював «Міський ревматологічний центр» міста Києва. В прагненні надавати сучасну та ефективну медичну допомогу, засновану на доказовій базі європейських та американських протоколів лікування, пацієнтам, що страждають на ревматичні хвороби, в центрі об'єднались досвідчені спеціалісти та молоде покоління кваліфікованих ревматологів. Медичний центр ліцензований і акредетований МОЗ України.

Діагностика і лікування ревматичних захворювань залишаються актуальними і на сьогоднішній день, так як ревматичними захворюваннями переважно страждають люди молодого працездатного віку. Швидке прогресування ревматичних захворювань, особливо ревматоїдного артриту, системних захворювань сполучної тканини, системних васкулітів, часто призводить до тимчасової непрацездатності та інколи до інвалідизації пацієнта протягом 3-5 років від моменту дебюту захворювання.

Рання діагностика і своєчасно почате адекватне лікування визначає прогноз перебігу захворювання на багато років. Діагностика ревматичних захворювань складна і дорога, вона включає великий обсяг лабораторних досліджень, з проведенням специфічних імунологічних, генетичних тестів, МРТ, КТ, ультразвукові дослідження опорно-рухового апарату, внутрішніх органів, проведення біопсії тканин, необхідних для достовірного встановлення діагнозу.

Завданням лікаря ревматолога є раціональний вибір тих чи інших методів обстеження і лікування, що дозволяють отримати максимум інформації для постановки правильного діагнозу і вибрати той чи інший метод лікування.

Багаторічний досвід клінічної работи наших ревматологів у поєднанні з методами сучасної лабораторної діагностики та інструментальними дослідженням (УЗД, МРТ, КТ, рентгеноденситометрія та інші) дозволяє нам діагностувати ревматичні захворювання на ранніх стадіях розвитку:

Лікування проходить, переважно, в амбулаторних умовах і дуже рідко, в стаціонарі. В основі діагностичних підходів і схем лікування, крім власне клінічного досвіду, лежать стандарти і протоколи МОЗ України, рекомендації Європейської Асоціації ревматологів та Американської колегії ревматологів з лікування ревматичних захворювань. Встановлення правильного діагнозу та вчасно почата терапія з використанням передових медичних технологій і сучасних лікарських засобів з доведеною ефективність дозволяє зупинити прогресування захворювання в початковій стадії, попередити втрату працездатності і підвищити якість життя наших пацієнтів.

Спеціалісти медичного центру регулярно приймають участь в наукових конференціях і конгресах, як в Україні так і США, підвищуючи тим самим свій професійний рівень. Коментарі, статті наших лікарів часто можна прочитати в газетах, журналах та побачити по телебаченню, YouTube. Співробітники центру готують власні доповіді для конференцій, публікують роботи в наукових виданнях і приймають участь в міжнародних клінічних дослідженнях. В стінах нашої клініки працює «Навчальний центр» для ревматологів, ортопедів та сімейних лікарів (терапевтів). Ми організували «Школу для пацієнтів», підготували та розповсюджуємо памятки для пацієнтів з ревматичними захворюваннями — ознайомитись з ними ви можете в нашій клініці абсолютно безкоштовно.

Чому нас рекомендують:

  • Ми — єдиний приватний спеціалізований ревматологічний медичний центр в Україні.
  • Ми маємо унікальний 40-річний досвід лікування захворювань суглобів.
  • Використовуємо виключно передові медичні технології і сучасні лікарські засоби з доведеною ефективністю.
  • УЗД дослідження виконуються на сучасному ультразвуковому апараті Siemens з високочастотним (10–19 мГц) лінійним датчиком для УЗД суглобів.
  • Надаємо швидку допомогу при загостреннях захворювань.
  • Широкий спектр медичних послуг в середньому ціновому сегменті.
  • Допомога з організацією консультацій суміжних спеціалістів у випадку необхідності організувати консіліуми.
  • Висока якість обслуговування, всі необхідні зручності.
  • Зручне розташування поряд з метро «Осокорки» на лівому березі Києва.

Ми забезпечуємо індивідуальний підхід до кожного пацієнта і робимо все можливе, щоб кожний візит в медичний центр був для вас максимально комфортним!