Київ
вул. Дніпровська набережна, 25Як проїхати?

Графік роботи:Пн.–пт. з 9 до 16 / Сб. за попереднім записом / Нд. - вих.

Наталія Вікторівна Шебеко

Ревматолог вищої категорії
«Щастя – це відмінний фізичний стан та гармонія із самим собою. Слідкуйте за власним здоров’ям та вчасно звертайтеся до лікаря»
ЗАПИСАТИСЯ

Наталія Вікторівна Шебеко має досвід роботи лікарем більше 40-років.

Вона була однією з перших спеціалістів на території України, які застосовувати методику пульс-терапії для лікування системних захворювань сполучної тканини.

  • З1982 року працювала лікарем-ревматологом при Олександрівській лікарні (раніше Жовтнева) у міському ревматологічному центрі.
  • З 2014 по 2016 рік працювала консультантом-ревматологом при міському кардіоревматологічному диспансері.
  • З кінця 2016 рік. розпочала роботу в МЦ Клініка сучасної ревматології™.

Також Наталія Вікторівна протягом 5 років була залучена до роботи в освітній галузі та асистувала на кафедрі спеціальності «Ревматологія» студентам шостого курсу. Під керівництвом професора О.М. Амосової, вона опублікувала серію статей на тему діагностики та лікування міокардиту.

Сферою наукових інтересів є поглиблення знань що до лікування захворювань сполучної тканини методами застосування інтенсивної імунобіологічної терапії (метод, який нещодавно увійшов у світову ревматологічну практику).

Наталія Вікторівна закінчила курси з голкорефлексотерапії і зараз займається вивченням практики ціґун (стародавнє китайське мистецтво саморегуляції).

Відео на YouTube від Наталії Вікторівни:

Вважає, що хороший лікар повинен бути:

відкритим для нових знань, вміти створити та підтримувати стійкий емоційний зв’язок з пацієнтом, бути в гармонії з собою та навколишнім світом.

Хобі:

ведення особистого онлайн-блогу, вивчення історії східного світогляду, поглиблення знань у рамках альтернативної медицини, вивчення засад, ідей та методик класичної східної медицини через призму сучасної доказової бази, пошук та вивчення можливостей використання психотерапевтичних методик для поліпшення якості життя пацієнтів.

Освіта:

2020 р.

  • завершила навчальний курс «Здоров’я нації в ХХІ столітті» на базі Науково-практичної фахової школи-семінару з онлайн-трансляцією;
  • пройшла науково-практичну школу «Кістково-м’язова система та сполучна тканина в фокусі ревматології» на базі Науково-практичної школи Асоціації ревматологів України;

2016 р.

  • завершила навчання у рамках спеціалізованого курсу психотерапії;

1987 р.

  • завершила навчання за спеціальністю «Клінічна ординатура та ревматологія» на кафедрі внутрішніх хвороб № 2 Київського медичного інституту;

1978 р.

  • закінчила ординатуру на базі 22 клінічної лікарні (зараз лікарня № 18);

1976 р.

  • завершила навчання у Першому Московському державному медичному університеті;

Володіє мовами:

українська, російська.

Наші фахівці
Записатися на прийом

Заповніть форму і адміністратор зв'яжеться з Вами.
Вкажіть бажану дату і час запису, лікаря, необхідні послуги і іншу важливу інформацію:

Попередній запис за телефонами: