Київ
вул. Дніпровська набережна, 25Як проїхати?

Графік роботи:Пн.–пт. з 9 до 16 / Сб. за попереднім записом / Нд. - вих.

Блокада параартикулярна (однократна, без вартості медикаментів)

430 грн.
ЗАПИСАТИСЯ

Блокада параартикулярна – це метод лікування вираженого больового синдрому, відновлення рухливості суглобу шляхом введення певних лікарських препаратів в навклосуглобові м’які тканини та структури (м’язи, сухожилки, зв’язки).

Важливою перевагою цієї процедури є те, що лікарський препарат вводиться безпосередньо в вогнище запалення. Активні речовини досить швидко потрапляють у патологічне вогнище.

Проте, слід пам’ятати, що навіть при локальному введенні не виключена системна дія глюкокортикоїдів, адже певна частина препарату все одно потрапить в системний кровообіг.

Основним препаратом для параартикулярних блокад залишається бетаметазон.

Інші препарати (метилпреднізолон, триамцинолон) не бажані для таких процедур, адже часто викликають атрофію шкіри та ділянки гіпопігментації в місці введення.

Блокади іншими групами препаратів (міорелаксантами, ріними хондропротекторами, гомеопатичними засобами, тощо) є не тільки недоцільними, а й небезпечними.

Як правило блокади проводять певними курсами. Проте, для блокади з глюкокортикоїдами часто буває достатньо 1-2 процедур.

Протипоказання до проведення блокади

  • Гострі інфекційні захворювання
  • Значні пошкодження шкіри, висип в місці блокади
  • Індивідуальна непереносимість лікарських препаратів
  • Важкі порушення функції серця, нирок, тощо;
  • Психічні порушення, епілепсія

Блокаду можна проводити на будь-якому суглобі. УЗ-нагляд, як правило, не потрібний.

Після процедури необхідно обмежити навантаження на суглоб, виключити фізичні вправи, а також активні рухи в ньому протягом кількох діб. Для зручності пацієнту рекомендують носити ортез або спеціальну обмежувальну пов’язку.

В подальшому з метою правильного та якнайшвидшого відновлення суглобу варто звернутись до лікаря фізичної та реабілітаційної медицини.

Також в розділі «Малоінвазивні лікарські маніпуляції»

Записатися на прийом

Заповніть форму і адміністратор зв'яжеться з Вами.
Вкажіть бажану дату і час запису, лікаря, необхідні послуги і іншу важливу інформацію:

Попередній запис за телефонами: