Київ
вул. Дніпровська набережна, 25Як проїхати?

Графік роботи:Пн.–пт. з 9 до 16 / Сб. за попереднім записом / Нд. - вих.

Марина Борисівна Станицька

Ревматолог вищої категорії

Професія лікаря — покликання Марини Борисівни Станицької. Уже з сьомого класу, піклуючись про здоров’я рідних, вона зрозуміла, що найбільшим її бажанням є рятувати людські життя.

Марина Борисівна вміє легко, доступно та зрозуміло тлумачити навіть найскладніші діагнози, швидко знаходить спільну мову з пацієнтами, поважає та витримує конфіденційність у ході роботи, завжди виявляє тактовність та повагу як до пацієнтів, так і до інших лікарів. Саме її пацієнти завжди отримують індивідуальні слушні поради щодо покращення їх стану та пришвидшення процесу лікування.

Марина Борисівна впевнена, що головне в роботі з людьми — це пояснити все доступною мовою і зробити так, щоб пацієнт зміг сам переконатися у якості лікування та відслідковувати динаміку власного стану здоров’я.

 • З 2005 по 2006 р. Марина Борисівна працювала дільничним терапевтом на базі ЦРП Шевченківського району м.Києва та за сумісництвом лікарем-ревматологом поліклінічного відділення Центральної міської лікарні м.Києва.
 • У 2006 р. займала посаду лікаря-ревматолога поліклінічного відділення Центральної міської лікарні м.Києва.
 • З 2008 р. бере участь у клінічних дослідженнях лікарських препаратів у якості лікаря-співдослідника.

 • У 2014 р. працювала на посаді лікаря-ревматолога у відділенні № 2 Олександрівської Клінічної лікарні м.Києва.

 • З вересня 2018 року Марина Борисівна працює за сумісництвом лікарем-ревматологом МЦ Клініка сучасної ревматології™.

У квітні 2020 року взяла участь у науково-практичній конференції в рамках освітнього проекту «Школа ендокринолога» на базі ДУ «Інститут ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка НАМН України», національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика та Української асоціації клінічних ендокринологів.

Також Марина Борисівна регулярно бере участь у науково-практичних конференціях з питань ревматології, володіє методикою локальної ін’єкційної терапії яка застосовується до пацієнтів із захворюваннями опорно-рухового апарату під контролем УЗД .

Вважає, що хороший лікар повинен бути:

відповідальним, чесним, доброзичливим, любити людей і власну професію.

Хобі:

Марина Борисівна — мама донечки, з якою вони разом захоплюються творчістю, малюють ескізи, створюють нариси пейзажів та портретів.

Освіта:

2020 р.

 • взяла участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю «Antibiotic therapy 2020» на базі МОЗ України Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА та Львівського національного медичного університету ім. Данили Галицького;
 • пройшла курс «Virtual Congress WCO IOF-ESCEO» на базі «World congress on osteoporosis osteoarthritis and musculoskeletal diseases» (Всесвітній конгрес з остеопорозу остеоартриту та захворювань опорно-рухового апарату);

2017 р.

 • здобула вищу кваліфікаційну категорію та пройшла курс кінезіотерапіювання;

2009 р.

 • успішно пройшла курс зі спеціалізації «ревматологія» на базі кафедри терапії та ревматології Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика;

2004-2005 р.

 • пройшла курс інтернатури за спеціальністю «терапія» на базі Центральної міської лікарні м.Києва;

2004 р.

 • закінчила II медичний факультет Національного медичного університету ім. А.А. Богомольця за спеціальністю «Лікарська справа»;

Володіє мовами:

українська, російська, англійська

Наші фахівці
Записатися на прийом

Заповніть форму і адміністратор зв'яжеться з Вами.
Вкажіть бажану дату і час запису, лікаря, необхідні послуги і іншу важливу інформацію:

Попередній запис за телефонами: