Київ
вул. Дніпровська набережна, 25Як проїхати?

Графік роботи:Пн.–пт. з 9 до 16 / Сб. за попереднім записом / Нд. - вих.

Екстраговані антиядерні антитіла: Anti-ENA скринінг

250 грн.
ЗАПИСАТИСЯ

Антитіла до екстрагованого ядерного антигену (Anti-ENA-скринінг) – це гетерогенна група аутоантитіл, що взаємодіють з різними білками, які належать до рибонуклепротеїну. Найбільше значення мають Sm, RNP, SS-A, SS-B, Scl-70 і Jo-1 антигени.

Антитіла до екстрагованого ядерного антигену є клініко-лабораторним маркером різних системних захворювань сполучної тканини і використовуються для їх діагностики та контролю за їх лікуванням.

Коли треба здати аналіз?

Показами до призначення даного обстеження є підозра на наявність певних аутоімунних захворювань таких як:

Про що свідчать показники аналізу?

Будь-які зміни в аналізі має інтерпретувати тільки лікар на консультації, адже результат не завжди виключає або підтверджує певну хворобу.

Діагностика аутоімунних захворювань зазвичай ґрунтується на характерних ознаках і симптомах, а не суто на результатах тестів на аутоантитіла. Панель результатів Anti-ENA-скринінгу в сукупності з певними клінічними симптомами допомагає виявити та розрізнити різні аутоімунні захворювання.

Позитивний або негативний результат, отриманий за допомогою панелі Anti-ENA-скринінгу, оцінюється в поєднанні з клінічними результатами (ознаками та симптомами) пацієнта.

Перед здачею аналізу варто виключити алкоголь, паління та надмірне фізичне навантаження.

Записатися на прийом

Заповніть форму і адміністратор зв'яжеться з Вами.
Вкажіть бажану дату і час запису, лікаря, необхідні послуги і іншу важливу інформацію:

Попередній запис за телефонами: