Київ
вул. Дніпровська набережна, 25Як проїхати?

Графік роботи:Пн.–пт. з 9 до 16 / Сб. за попереднім записом / Нд. - вих.

Інфліксимаб

Інфліксимаб – це біологічний хворобомодифікуючий протиревматичний препарат (ХМПРП), який є рекомбінантним моноклональниим антитілом проти фактору некрозу пухлини (ФНП).

Клінічне застосування інфліксимабу

 • Ревматоїдний артрит середнього та високого ступеня активності у дорослих пацієнтів, коли адекватна відповідь на терапію синтетичними ХМПРП, включаючи метотрексат, не була отримана;
 • Активний прогресуючий ревматоїдний артрит високого ступеня активності у дорослих пацієнтів, які раніше не отримували терапію метотрексатом.
 • Активний прогресуючий псоріатичний артрит у дорослих пацієнтів, коли не було отримано адекватної відповіді на попередню терапію синтетичними ХМПРП
 • Аксіальний спондилоартрит.
 • Анкілозивний спондиліт.
 • Хвороба Крона у дітей та дорослих.
 • Неспецифічний виразковий коліт у дітей та дорослих.
 • Бляшковий псоріаз у дітей та дорослих.
 • Неінфекційний увеїт у дітей та дорослих.
 • Ювенільний ідіопатичний артрит.

Протипокази до застосування

 • Підвищена чутливість до інфліксимабу або до будь-якого іншого компонента препарату.
 • Активний туберкульоз або інші тяжкі інфекції, такі як сепсис та опортуністичні інфекції.
 • Помірна та тяжка серцева недостатність (III/IV клас за NYHA)

Особливості застосування

Перед вживанням інфліксимабу необхідно обов’язково звернутись до лікаря та пройти обстеження, які включають в себе: рентгенографія органів грудної клітки, виключення латентного туберкульозу за допомогою квантіферонового тесту, консультація фтизіатра за необхідності, обстеження на вірусні гепатити та ВІЛ.

Спосіб застосування та дози

Дозу, кількість введень та тривалість лікування визначає тільки лікар. Тому для підбору адекватної дози та правил введення препарату слід звернутись на консультацію до лікаря.

Ревматоїдний артрит

Призначають по 3 мг/кг шляхом внутрішньовенної інфузії на 2 та 6 тижнях лікування після першої інфузії, далі – через кожні 8 тижнів залежно від перебігу захворювання.

Анкілозивний спондиліт

Призначають по 5 мг/кг шляхом внутрішньовенної інфузії на 2 та 6 тижнях лікування після першої інфузії, далі – через кожні 6–8 тижнів. У разі відсутності відповіді на 6-му тижні (тобто після отримання 2 доз) подальше лікування препаратом проводити не слід.

Псоріатичний артрит

Призначають по 5 мг/кг шляхом внутрішньовенної інфузії на 2 та 6 тижнях лікування після першої інфузії, далі – через кожні 8 тижнів.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодії

Не рекомендується одночасне застосовування інфліксимабу з абатацептом та анакінрою через можливе підвищення ризику інфекцій та інших потенційних фармакологічних взаємодій.

Можливі побічні реакції

Інгібітори ФНП, Інфліксимаб, мають імуносупресивну дію, їх застосування може спричинити зниження опірності організму до інфекцій. Під час застосування інфліксимабу повідомлялося про виникнення інфекцій, які можуть становити загрозу життю людини та призвести до смерті (включаючи сепсис, опортуністичні інфекції та туберкульоз), про реактивацію гепатиту В, С.

Повідомлялось також про серйозні гематологічні, неврологічні та аутоімунні реакції, а саме: панцитопенію, апластичну анемію, випадки центральних та периферичних демієлінізуючих розладів, виникнення вовчака, вовчакоподібних станів та синдрому Стівенса – Джонсона.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Вагітність.

Вагітним жінкам слід застосовувати інфліксимаб лише у разі очевидної необхідності для лікування основного захворювання, за рекомендаціями ACR 2020 (американський коледж ревматологів), можна продовжувати лікування Інфліксимабом в І – ІІ триместрі вагітності. В ІІІ триместрі вагітності – припинити прийом препарату.

Грудне вигодовування.

Інфліксимаб можна застосовувати в період годування груддю.

Фертильність.

Недостатньо доклінічних даних, щоб зробити висновки про вплив Інфліксимабу на фертильність і загалом на репродуктивну функцію.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Інфліксимаб може мати незначний вплив на здатність керувати транспортом або працювати з іншими механізмами. Необхідно враховувати можливість розвитку запаморочення після застосування препарату.

Вакцинація

Рекомендовано у разі можливості проводити вакцинацію пацієнтів згідно з календарем проведення вакцинацій до початку терапії інфліксимабом. Пацієнти, які отримують лікування, можуть одночасно отримувати щеплення, за винятком живих вакцин.

Для більш детальної інформації зверніться до інструкції даного препарату.

Записатися на прийом

Заповніть форму і адміністратор зв'яжеться з Вами.
Вкажіть бажану дату і час запису, лікаря, необхідні послуги і іншу важливу інформацію:

Попередній запис за телефонами: