Київ
вул. Дніпровська набережна, 25Як проїхати?

Графік роботи:Пн.–пт. з 9 до 16 / Сб. за попереднім записом / Нд. - вих.

Етанерцепт

Етанерцепт – це імунобіологічний хворобомодифікуючий протиревматичний препарат, який відноситься до імуносупресантів та є інгібітором фактора некрозу пухлин-a.

Покази до застосування етанерцепту:

Протипокази до застосування:

  • Підвищена чутливість до діючої речовини або до будь-якої з допоміжних речовин.
  • Сепсис або ризик виникнення сепсису.
  • Наявність у пацієнтів активних інфекційних процесів, включаючи хронічні або локальні інфекції, на момент початку лікування препаратом етанерцепт.

Особливості щодо застосування

Перед прийомом даного препарату необхідно обов’язково проконсультуватись з лікарем та пройти обстеження, які включають в себе: рентгенографія органів грудної клітки, виключення латентного туберкульозу за допомогою квантиферонового тесту, консультація фтизіатра за необхідності , обстеження на вірусні гепатити та ВІЛ у групах ризику .

Спосіб застосування та дози

Тривалість лікування, дозування та правила прийому визначає тільки лікар.

Рекомендована доза становить 50 мг 1 раз на тиждень.

Тривалість лікування визначає лікар.

Можливі побічні реакції

Найчастіше повідомлялося про розвиток побічних реакцій у вигляді реакцій у місці введення (таких як кровотеча у місці проколювання, почервоніння, свербіж, набряк, біль), інфекцій (таких як інфекції верхніх дихальних шляхів, бронхіт, інфекції шкіри, інфекції сечового міхура), головного болю, алергічних реакцій.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодії

Супутнє застосування анакінри

У дорослих пацієнтів на фоні одночасного лікування препаратом етанерцептом та анакінрою спостерігалося підвищення частоти виникнення тяжких інфекцій, порівняно з пацієнтами, які отримували тільки етанерцепт або анакінру.

Супутнє застосування абатацепту

Одночасне застосування абатацепту і препарату етанерцепт призводило до підвищення частоти виникнення тяжких побічних реакцій. Така комбінація не продемонструвала підвищеної клінічної користі і тому не рекомендується до застосування.

Застосування у період вагітності та годування груддю

Вагітність

За рекомендаціями ACR (американський колегіум ревматологів) – етанерцепт можна приймати в І та ІІ триместрі вагітності. У ІІІ триместрі вагітності необхідно припинити прийом.

Годування груддю

Етанерцепт не заборонено приймати під час грудного вигодовування.

Фертильність

Доклінічні дані стосовно пери- та постнатальної токсичності етанерцепту і його впливу на фертильність та загальну репродуктивну здатність - відсутні.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Етанерцепт не впливає або має незначний вплив на здатність керувати транспортними засобами та працювати з іншими механізмами.

Вакцинація

Не слід застосовувати живі вакцини одночасно з препаратом етанерцепт. Немає даних щодо вторинної передачі інфекції через живу вакцину пацієнтам, які отримують даний препарат.

Для більш детальної інформації зверніться до інструкції даного препарату.

Записатися на прийом

Заповніть форму і адміністратор зв'яжеться з Вами.
Вкажіть бажану дату і час запису, лікаря, необхідні послуги і іншу важливу інформацію:

Попередній запис за телефонами: