Київ
вул. Дніпровська набережна, 25Як проїхати?

Графік роботи:Пн.–пт. з 9 до 16 / Сб. за попереднім записом / Нд. - вих.

Друзі, у минулому дописі ми вже почали знайомство з таким видом активності як Тай Чі.

Почитайте попередню інформацію за посиланням https://revmo.com.ua/timnastika-tai-chi-ta-yiyi-vpliv-na-suglobi

Сьогодні, я розкажу вам про активності, що включає Тай Чі та які «підводні камені»‎ має гімнастика.

Тож, до основних вправ належать:

  • Стоячі позиції (Цігун) – це вправи, які виконуються у стоячому положенні. Вони спрямовані на розслаблення м'язів, покращення зв'язку між тілом і розумом та зміцнення енергетичного потоку.
  • Повільна гімнастика (Тай чі чуань) – це послідовні плавні рухи, які спрямовані на підтримку концентрації. Ця форма Тай Чі сприяє збалансованому розподілу енергії у тілі, поліпшує гнучкість та координацію, а також розвиває силу духу.
  • Рухи рук (Туйшоу) – це партнерські вправи, в яких дві людини взаємодіють між собою, застосовуючи рухи та техніки. Така активність допомагає розвинути спритність, реакцію та уміння співпрацювати.
  • Дихальні вправи (Циґун) – вони спрямовані на глибоке та свідоме дихання, а також на скерування енергії (чі) всередину тіла. Ці вправи поліпшують кровообіг, розслаблюють нервову систему та покращують загальне самопочуття.
  • Медитація – часто Тай Чі включає практику медитації для зосередження та пошуку гармонії між тілом та розумом.

Однак, як і в будь-якій фізичній діяльності, є певні недоліки, які можуть бути пов'язані з гімнастикою Тай Чі

Вам будуть потрібні час та спритність. 

Вивчення і виконання технік в гімнастиці вимагає багато зусиль, терпіння та вправності. Для отримання контролю над власним тілом та правильного виконання рухів може бути потрібна значна кількість часу та зусиль.

Ви не застраховані від травм. 

Хоча для гімнастики Тай Чі й не характерна висока травматичність, неправильне виконання рухів або надмірне навантаження може призвести до травм. Недостатня підготовка або відсутність контролю над тілом можуть спричинити напруження, розтягнення м'язів або появу інших травм.

Ні кроку без підготовки. 

Деякі рухи та техніки можуть бути вкрай важкими для людей з обмеженими фізичними можливостями або з медичними проблемами. У таких випадках виникає потреба у персональній адаптації технік під конкретні потреби.

Тож, вивчення гімнастики Тай Чі може потребувати певного часу та постійної практики. Найкраще це робити під наглядом досвідченого інструктора, який може вам допомогти з правильною технікою.

Якщо вам потрібна телеконсультація ревматолога, будь ласка, звертайтесь до Клініки сучасної ревматології.